Wykorzystane technologie
Korzystanie z najnowszych dostępnych rozwiązań technologicznych gwarantuje długotrwałą, bezawaryjną pracę strony internetowej, a także umożliwia jej rozwój w długoterminowej perspektywie. Dzięki nim staje się ona inwestycją, która po uruchomieniu zaczyna przynosić realne zyski.
-
CSS 3
Język służący do określania wyglądu strony internetowej. Oferuje ogromne możliwości podczas tworzenia gradientów, cieni, formatowania tekstu, obramowań, a nawet wyglądu zdjęć itp.
-
HTML 5
Język służący do tworzenia stron internetowych, przeznaczonych dla wszystkich nowoczesnych przeglądarek internetowych. Umożliwia konstruowanie bardzo ergonomicznych interfejsów.
-
JavaScript
Język służący do tworzenia interaktywnych stron internetowych. Pozwala na dodanie do nich wszelkiej maści animacji jak również zastosowanie technologii AJAX do wczytywania treści.
-
PHP
Język służący do tworzenia rozbudowanych aplikacji internetowych najczęściej współpracujących z bazami danych. Umożliwia tworzenie rozwiązań o nieograniczonym stopniu skomplikowania.

-
Bootstrap
Framework CSS pozwalający na tworzenie responsywnych stron internetowych, wyświetlanych poprawnie na dowolnym urządzeniu (komputer PC, laptop, tablet, smartfon).
-
jQuery
Framework JavaScript umożliwiający tworzenie stron internetowych wykorzystujących dynamicznie zmieniający się wygląd interfejsu oraz technologię AJAX.
-
Zend Framework
Framework PHP tworzony przy udziale osób odpowiedzialnych za powstawanie języka programowania PHP. Gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, stabilności i wydajności strony internetowej.








System zarządzania relacyjnymi bazami danych. Jego szybkość i ogromna popularność (dostępność u niemal każdego usługodawcy hostingowego), czyni go jednym z najlepszych na rynku.

Alternatywny dla MySQL system zarządzania relacyjnymi bazami danych. Jest nieco mniej wydajny, ale w wielu środowiskach uznaje się go za narzędzie przeznaczone dla profesjonalistów.
Zgodność z przeglądarkami internetowymi
Projektowane strony internetowe przechodzą rygorystyczne testy we wszystkich przeglądarkach internetowych stanowiących minimum 4% szacunkowych użytkowników. Aktualny ranking popularności przeglądarek internetowych dostepny jest na stronie ranking.pl.

Microsoft Internet Explorer

Firefox

Opera

Safari
Wiele środowisk pracy
Internet dostepny jest dziś w bardzo wielu rodzajach urządzeń (komputery PC, laptopy, tablety, smartfony, smart TV) posiadających mniejsze lub większe rozdzielczości ekranów. Każde z tych urządzeń wyposażone jest w jedną z kilku przeglądarek internetowych i korzysta z łącza internetowego o zróżnicowanej przepustowości. Wszystko to sprawia, że dotarcie do maksymalnie szerokiego grona odbiorców wiąże się z wykonaniem wielu analiz na różnych platformach.
W3C Validator
Narzędzie umożliwiający sprawdzenie strony internetowej pod kątem jej zgodności ze standardami W3C. Weryfikuje poprawność składni i struktury kodu, a następnie wyświetla listę znalezionych błędów.
PageSpeed Insights
Narzędzie umożliwiające sprawdzanie szybkości wczytywania strony na urządzeniach stacjonarnych (komputer PC i laptop) oraz mobilnych (tablet i komórka).