Polityka prywatności

Wykorzystane technologie


Korzystanie z najnowszych dostępnych rozwiązań technologicznych gwarantuje długotrwałą, bezawaryjną pracę strony internetowej, a także umożliwia jej rozwój w długoterminowej perspektywie. Dzięki nim staje się ona inwestycją, która po uruchomieniu zaczyna przynosić realne zyski.


 • CSS 3 

  Język służący do określania wyglądu strony internetowej. Oferuje ogromne możliwości podczas tworzenia gradientów, cieni, formatowania tekstu, obramowań, a nawet wyglądu zdjęć itp.

 • HTML 5 

  Język służący do tworzenia stron internetowych, przeznaczonych dla wszystkich nowoczesnych przeglądarek internetowych. Umożliwia konstruowanie bardzo ergonomicznych interfejsów.

 • JavaScript 

  Język służący do tworzenia interaktywnych stron internetowych. Pozwala na dodanie do nich wszelkiej maści animacji jak również zastosowanie technologii AJAX do wczytywania treści.

 • PHP 

  Język służący do tworzenia rozbudowanych aplikacji internetowych najczęściej współpracujących z bazami danych. Umożliwia tworzenie rozwiązań o nieograniczonym stopniu skomplikowania.
Baner


 •  Bootstrap

  Framework CSS pozwalający na tworzenie responsywnych stron internetowych, wyświetlanych poprawnie na dowolnym urządzeniu (komputer PC, laptop, tablet, smartfon).

 •  jQuery

  Framework JavaScript umożliwiający tworzenie stron internetowych wykorzystujących dynamicznie zmieniający się wygląd interfejsu oraz technologię AJAX.

 •  Zend Framework

  Framework PHP tworzony przy udziale osób odpowiedzialnych za powstawanie języka programowania PHP. Gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, stabilności i wydajności strony internetowej.
Mysql logo

System zarządzania relacyjnymi bazami danych. Jego szybkość i ogromna popularność (dostępność u niemal każdego usługodawcy hostingowego), czyni go jednym z najlepszych na rynku.
PostgreSQL logo

Alternatywny dla MySQL system zarządzania relacyjnymi bazami danych. Jest nieco mniej wydajny, ale w wielu środowiskach uznaje się go za narzędzie przeznaczone dla profesjonalistów.

Zgodność z przeglądarkami internetowymi


Projektowane strony internetowe przechodzą rygorystyczne testy we wszystkich przeglądarkach internetowych stanowiących minimum 4% szacunkowych użytkowników. Aktualny ranking popularności przeglądarek internetowych dostepny jest na stronie ranking.pl.
Microsoft Internet Explorer logo

Microsoft Internet Explorer
Firefox logo

Firefox
Opera logo

Opera
Safari logo

Safari

Wiele środowisk pracy


Internet dostepny jest dziś w bardzo wielu rodzajach urządzeń (komputery PC, laptopy, tablety, smartfony, smart TV) posiadających mniejsze lub większe rozdzielczości ekranów. Każde z tych urządzeń wyposażone jest w jedną z kilku przeglądarek internetowych i korzysta z łącza internetowego o zróżnicowanej przepustowości. Wszystko to sprawia, że dotarcie do maksymalnie szerokiego grona odbiorców wiąże się z wykonaniem wielu analiz na różnych platformach.

W3C Validator


Narzędzie umożliwiający sprawdzenie strony internetowej pod kątem jej zgodności ze standardami W3C. Weryfikuje poprawność składni i struktury kodu, a następnie wyświetla listę znalezionych błędów.

PageSpeed Insights


Narzędzie umożliwiające sprawdzanie szybkości wczytywania strony na urządzeniach stacjonarnych (komputer PC i laptop) oraz mobilnych (tablet i komórka).